Ja sherri i Flamur Nokës në drejtorinë e policisë!

Pas arrestimeve të disa perosnave nga protesta e sotme para Kryeministrisë, në ambienet e Drejtorisë së Policisë disa nga PD-së, Flamur Noka, Klevis Balliu dhe Enkelejd Alibeaj kanë shkuar në Drejtorinë e policisë së Tiranës, të shqetësuar në lidhje me këto arrestime të qytetarëve. Ata kërkuan të takojnë të ndaluarit, ndërsa policia ka refuzuar, e kjo ka sjellë përplasje mes palëve ku nuk munguan as shtyrjet mes dy palëve.

LEXO DHE :  Këta janë vendet më të shtrenjta të rajonit, për të drekuar jashtë!

Në videot e siguruara nga Ora News shikoni cfarë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Drejtorinë e Policisë./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.