Ja dy artistët shqiptarë, që sot arritën nga 1 milionë ndjekës në Instagram!

Për personazhet vip, numri i ndjekësve në Instagram, është shumë i rëndësishëm për ta. Ndërsa Enca kryeson mbi të gjithë artistët shqiptarë me 2.1 milionë ndjekës, sot dhe dy artistë të tjerë, kanë arritur të kenë nga 1 milionë fansa, në Instagram.

Përmes postimeve në rrjete sociale, aktori i humorit Bes Kallaku, ka falënderuar publikisht fansat për 1M follow.

Edhe artistja e re, Tayna, e cila ka një vit në industrinë e muzikës, ka arritur 1M ndjekës, dhe shkruan se ky vit ka qenë ëndrra më e bukur./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

 

1 year,11 songs,1M followers🤯 Started from 10k…Faleminderit!!!Ky vit ka qene endrra me e bukur.Ju dua!

Un post condiviso da Tayna (@tayna) in data:

LEXO DHE :  Aksident në Laç, tre të plagosur

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.