Ja dreka ideale për fëmijët tuaj!

Mënyra se si ju ushqeni fëmijët tuaj, i bën ata më të shëndetshëm. Pas përfundimit të shkollës, fëmijës suaj i duhet një drekë ideale, dhe të mbushur me ushqime të shëndetshme. Dritare.net ka sjellë për ju ushqimet më të shëndetshme, që duhet t’i jepni fëmijës suaj për drekë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ylli Manjani: Nuk jam pjesë e debateve mediatike, nga pamundësia shëndetësore


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.