Ja disa ide si të kombinoheni me stil, në verë!

Edhe disa ditë na ndajnë nga sezoni i verës. Temperaturat do të fillojnë të rriten, ndërsa ju duhet të filloni të mendoni se kjo stinë e bukur duhet ta gjeje gardërobën tuaj të mbushur me rroba e veshje të cilat janë të sezonit dhe trendi.

Dritare.net sot do t’ju ndihmojë me disa ide, sesi të kombinoni printet, ngjyrat dhe modelet e ndryshme të veshjeve tuaja. Mjafton të shikoni galerinë më poshtë, dhe aty do të gjeni foto të cilat do t’ju frymëzojnë për një transformim total të dollapit tuaj të veshjeve./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Meta i shpall sfidë Ramës: O sot, o kurrë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.