Ja 15 gjëra që mund të pastroni me sodën e bukës!

Soda e bukës është me të vërtetë një mrekulli. Ajo është një nga produktet që na duhet gjithmonë në shtëpi. Jo vetëm që mund ta përdorim për ushqim, por është idealja edhe për pastrim. Dritare.net ka sjellë për ju, disa gjëra që mund të pastroni vetëm me sodën e bukës.

Sodën përdoreni për të pastruar tualetin. Për më shumë efekt i shtoni edhe pak uthull.

LEXO DHE :  Dalin pamjet/ Momenti kur Flamur Noka dhe deputetë të PD dhunojnë efektivin brenda Policisë së Tiranës

Sodën përdoreni për të pastruar edhe tualetin. Për më shumë efekt i shtoni edhe pak uthull.

Soda largon edhe njollat e kafesë dhe çajit që bien në rrobat, apo mobiliet tuaja.

  1. Soda largon edhe njollat e kafesë dhe çajit që bien në rrobat, apo mobiliet tuaja.

Për më shumë shihni fotogalerinë më poshtë!/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.