Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja 11 fustanet më të bukura, për verën!

Ja 11 fustanet më të bukura, për verën!

Në verë i adhurojmë fustanet, për shkak të lirshmërisë dhe freskisë që të japin gjatë ditëve të nxehta.

Ato janë fantastike, dhe shumë prej tyre janë të përshtatshme për dasmat e sezonit të cilat zhvillohen në ambientet e jashtme, me gjelbërim.

Nëse ju pëlqeni stilin romantik dhe vajzëror, këto janë fustanet ideale për ju. Mund t'i vishni me sandale, atlete, këpucë të larta, por edhe me çizme kauboj për në koncerte të ndryshme. Dritare.net ju ka sjellë disa foto, që mund t'i shihni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net