Ja 10 fustanet më të bukura të Fiori Dardhës!

Autorja e emisionit investigativ “Boom”, Fiori Dardha është padyshim një nga vajzat më të dashura dhe më të ëmbla të ekranit.

Në postimet e saj në Instagram ajo gjithmonë shfaqet e kuruar, dhe çfarë na bie më shumë në sy, janë fustanet e saj plot ngjyra që vesh çdo ditë.

LEXO DHE :  62-vjeçarja gjendet e varur në kasolle, në Fier

Ne bëmë një kërkim në llogarinë e saj Instagram, dhe përzgjodhëm 10 nga qindra fustanet e saj më të bukura që Fiori ka. Në galerinë më poshtë ju mund të shikoni sesa stil unik dhe të bukur ka Fiori Dardha./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.