Iu vra nëna me 15 plumba, këshilltarja e Haradinajt: Pusho e qetë engjelli im!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kosovë. Një grua, e cila mësohet të jetë nëna e këshilltares së Ramush Haradinajt dhe njëkohësisht nënkryetares së AAK, është vrarë me 15 plumba nga bashkëshorti.

LEXO DHE :  Ja pse ilaçet nuk duhet t'i mbani kurrë në makinë!

Diellza Hoti, përmes një postimi në Instastory, ka bërë të ditur që viktima është nëna e saj, ku ka shkruar: “Pusho e qetë në paqe mami jem, engjëlli jem”./E.B-dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.