Italianët apo shqiptarët? Habit Ermal Meta

Këngëtari shqiptar që prezantoi Italinë në Eurovizion, Ermal Meta ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ndërsa është përballur me pyetjet me spec të fëmijëve.

Pasi ka treguar se ka vetëm një të dashur, pasi sipas tij më shumë se një zor se mbahen, ai nuk i ka shpëtuar edhe pyetjes legjendare: “Shqiptaret apo italianet”.

LEXO DHE :  A rezultuan 17 akuzat e Lulzim Bashës ndaj Ramës si fake news?

Me një zgjuarsi të vërtetë, Meta ka thënë se për të dashuria dhe talenti nuk kanë pashaportë, duke nënkuptuar kështu që për të nuk është shumë e rëndësishme origjina./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.