Ishte duke ecur me makinë, vritet shqiptari në Gjermani

Një shqiptar është vrarë sot në Gjermani, ndërsa një tjetër është plagosur. Mediat gjermane, shkruajnë se shqiptarët janë qëlluar me armë zjarri, ndërsa makina e tyre ishte në lëvizje, dhe dyshohet se sulmi ka qenë i paramenduar.  Viktima është identifikuar si Keidi Pasha.

LEXO DHE :  Michelangelo që i kërkonte nipit djathë dhe disa letra të tjera intime të artistëve të famshëm

Hetuesit siguruan prova në vendngjarje, kontrolluan rrobat e viktimës për të dhëna për detaje. Një komision hetimor për vrasjen u krijua mëngjesin e sotëm me rreth 20 hetues dhe zyrtarë policie./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.