Intervista e rrallë e Dianës, publikuar pas vdekjes

Princeshë Diana mbetet ende një ikonë e bukurisë, një ikonë e femrës në mbarë botën, që edhe sot, pas vdekjes ende komentohet gjatë për çdo detaj të saj.

Ajo ka vdekur me datën 31 gusht 1997 në një aksident tragjik në Paris.

Në këtë intervistë të rrallë, të saj të sjëllë në shqip nga Dritare.net, Diana rrëfen se ajo kurrë nuk e ka menduar të bëhet një ditë mbretëreshë.

“Unë dua të jem mbretëresha e njerëzve e zemrave të tyre, por nuk e shoh veten si mbretëreshë e këtij vendi. “-thotë ndër të tjera Diana.

Gjithashtu ajo fjet edhe për familjen mbretërore, dhe suportin e pakët që ata i japin në rrugëtimin e saj.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë./ Isa Myzyraj-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.