Interi fiton ndaj Sapmdorian, me rezultatin 0-1

Sapo ka përfunduar edhe ndeshja mes Interit me Sapmdorian, me rezultatin 0-1, për Interin. Ishte goli i Brozoviç në minutën e 94 i dha fitoren e dytë në kampionat skuadrës së Spaletit.

Spaleti

Me triumfin e sotëm Interi u ngjit në kuotën e 7 pikëve, duke barazuar Sampdorian e vendit të 6-të, e cila ka grumbulluar po 7 pikë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Basha: Sot do të ishim duke negociuar me BE-në  sikur të mos ishim qendër e drogës

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.