Indi/ Zjarr në një shkollë, vdesin 19 studentë

Një zjarr ka rënë në një shkollë në indi, dhe për pasojë kanë vdekur 19 studentë. Pas rënies së zjarrit, studentët janë parë të hidhen nga dritaret e ndërtesës, në qytetin perëndimor të Surit, ndërsa bashkë me ta dilte dhe tymi i zi.

Shkaku e zjarrit nuk është mësuar ende, ndërsa janë lënduar dhe 20 studentë të tjerë të cilët po marrin trajtim në spital./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Arrat e njoma shqiptare, ushqimi i mrekullueshëm i jetëgjatësisë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.