Ina Toska, fotografja e talentuar, me aftësi të pakufizuara!

Njeriu përballet me shumë sfida në jetë, por e rëndësishme është të mos dorëzohesh për të realizuar ëndrrat.

E tillë është dhe Ina Toska, një vajzë me aftësi të kufizuara nga Fieri, që ka pasion fotografinë, dhe ëndrra e saj më e madhe është të ketë studion e saj të fotografisë.

Në asnjë çast nuk e lëshon aparatin nga dora, për të shkrepur foto të veçanta dhe të pakrahasueshme.

Ina është një shembull frymëzimi jo vetëm për të ngjashmit më të, por për të gjithë, pasi çdo ditë, me punën e saj, tregon se asgjë nuk është e pamundur.

LEXO DHE :  Behgjet Pacolli: Do të ndërtoj pallat në Fushë-Krujë për 3 muaj!

Nëse keni një event tuajin, mund ta kontaktoni në Instagram, në llogarinë e saj “Inatoskaphotography88”.  Do merrni shërbim dhe foto fantastike, nga një fotografe  e talentuar. Ajo na kërkoi t’i bënim vetëm një “like” në Instagram, por ne i bëmë dhe një shkrim, sepse ajo e meriton./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.