Ilva Tare uron natën e mirë, me foton e ëmbël të fëmijëve të saj

Sonte është e diel, ditë e dedikuar tërësisht për familjen dhe fëmijët. Fundjava e tillë është dhe për gazetaren e njohur Ilva Tare, e cila mbërmjen e sotme, ka postuar një foto të dy fëmijëve të saj, Melody dhe Thomas.

LEXO DHE :  Kastriot Tusha ankohet që nuk këndoi himnin në stadium: Prita ftesë nga Ardit Gjebrea

Në Instastory, gazetarja ka nxjerrë foton e dy vogëlushëve të saj, të përqafuar me njëri-tjetrin. Ajo i ka uruar të gjithë natën e mirë, me këtë postim të ëmbël./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.