Ilva Tare urim të ëmbël të shoqit për datëlindje

Gazetarja dhe moderatorja e njohur, Ilva Tare i ka bërë një urim të veçantë të shoqit, Eduard Selamit për datëlindje.

Ilva e ka uruar të shoqin me anë të një fotoje të vajzës Melody, me të atin.

Në foton babë e bijë, të publikuar në Instastory, gazetarja shkruan: “Gëzuar datëlindjen babi!”

LEXO DHE :  Te Reja, një klasë prenatale, sepse bebet të çojnë në re nga lumturia!

Gazetarja dhe politikani janë të martuar prej kohësh me njëri-tjetrin. Nga martesa e tyre ata kanë një vajzë, Melody-n dhe Thomasin, djalin të cilin e sollën në jetë në shtatorin e 2017-ës./K.C/dritare.net

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.