Ilustrime qesharake/ Si kanë ndryshuar burrat me kalimin e viteve

Bota ka ndryshuar shumë dekadat e fundit, por dhe ne njerëzit kemi ndryshuar. Si burrat, ashtu dhe gratë kanë ndryshuar në sjellje, standarde, qëllime dhe paraqitje. Sot dritare.net dëshiron të tregojë nëpërmjet disa ilustrimeve qesharake, si kanë ndryshuar burrat brenda disa viteve. Shikoni në galerinë më poshtë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Mjekja psikiatre: Trauma duhet të kalojë për të mos lënë pasoja në shëndetin mendor

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.