Ide si të kombinoni atletet më çdolloj veshje!

Tashmë moda ka ndryshuar shumë. Fustanet dhe kostumet nuk vishen vetëm me taka, por dhe me atlete.

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, ide sesi mund të kombinoheni me stil duke veshur atlete. Ju do të ndiheni bukur, rehat dhe shumë me stil. Mos i humbni fotot në poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Eksperti gjerman: Shqipëria e ekspozuar ndaj rreziqeve sizmike. Ja pse ranë tërmetet e mëdha!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.