Ide si të gjallëroni shtëpinë, me vazot e luleve në dritare!

Vazot e luleve në dritare, janë të pëlqyera nga të gjithë. Nëse jetoni në një apartament dhe nuk keni oborr, lulet në dritare janë një zgjedhje ideale, që e bëjnë shtëpinë të duket më e gjallëruar.

LEXO DHE :  KQZ i përgjigjet Presidentit Meta, për numrin e deputetëve në Parlament

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, disa mënyra sesi mund të vendosni vazot me lule në dritare./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.