Ide perfekte për një shtëpi të vogël, ja ku mund t’i mbani gjërat

Hapësira e vogël e shtëpisë mund të jetë një problem që e vuajnë një numër i madh personash. Mund të kemi shumë gjëra në shtëpi por hapësira e e kufizuar, nuk na lejon ta modelojmë shtëpinë ashtu siç ne duam. Por për çdo problem ekziston një zgjidhje mjafton të vësh pak trurin në punë dhe problemi është zgjidhur. Dritare.net sjell për ju ide jo vetëm të zgjuara por edhe estetike, se ku mund ta mbani lavatriçen nëse hapësira e shtëpisë nuk jua lejon. Kjo është vetëm një shembull, por ju në vend të lavatriçes sigurish mund të ruani gjëra të tjera./dritare.net

LEXO DHE :  Do shkoni në party këtë fundjavë? Ja çfarë të vishni!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.