Ide gjeniale si të shfrytëzoni hapësirën poshtë shkallëve!

Pika më e fortë i një dizajneri të  brendshëm, është të shfrytëzojë me zgjuarsi çdo hapësirë në shtëpi, në mënyrën sesi zgjedh të vendosë mobiliet. Për shembull, ndodh shpesh që hapësira poshtë shkallëve të mbetet e pashfrytëzuar, edhe pse është mjaft potenciale për t’u përdorur për vendosjen e shumë gjërave.

LEXO DHE :  Linda Rama blen në panair, librin e Andi Bejtjës

Kjo zonë lihet pas dore, por dritare.net do ju tregojë disa mënyra sesi ta përdorni me efikasitet, edhe pse është paksa e vogël.  Shini galerinë më poshtë dhe zbuloni disa ide fantastike sesi të shfrytëzoni hapësirën poshtë shkallëve, ashtu siç duhet./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.