I tha se tallet me Arbanën, ja si i kthehet Xhemi Shehu, komentueses!

Moderatorja e “Portokalli”, Xhemi Shehu dhe modeatorja Arbana Osmani janë shumë shoqe të ngushta. Këtë na e kanë treguar gjithmonë, pasi kudo janë bashkë. në kafe, në makinë, në plazhe apo në mbrëmje festive.

Pavarësisht se janë shoqe të ngushta, ka nga ata që dyshojnë të miqësia e tyre  e sinqertë. Një ndër ta është dhe një komentuese, e cila ka lënë një koment në foton e Arbanës, aty dhe Xhemi kishte komentuar.

LEXO DHE :  Kamera e fshehtë/ Renato Mekolli nuk qenka aq trim sa duket në kuzhinën e djallit!

Se ç’bën ca komente ti mi Xhemi. Gjithmonë sa herë poston Arbana ti dukesh sikur tallesh, me thënë që ja të shkrujta meqenëse të kam shoqe s’të lashë pa shkruar gjë. Këto komentet e tua s’i hyn në punë asnjë shoqeje” ka shkruar ndjekësja.

Xhemi ia ka kthyer menjëherë, duke i shkruar: “Ti se di sa në punë më hyn ky komenti jot për shembull”./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.