Depresioni i rënduar, Selena Gomez përfundon në psikiatri

Pas 5 vjetësh në depresion, Selena Gomez, duket se tashmë po përballet me pasoja. Për shkak të gjendjes së saj emocionale, në dy javë, këngëtarja është shtruar dy herë në spital. Herën e parë, Selena u shtrua në spital në shtator, si pasojë e një problemi me aneminë,(mungesë të qelizave të bardha të gjakut), pas operacionit të veshkave, informon dritare.net

LEXO DHE :  Anëtarja e PE: Zgjohu Macron! Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut i meritojnë negociatat!

Pasi doli nga spitali, pak ditë më vonë, Selena u rishtrua në spital, për shkak të gjendjes së  rënduar emocionale. Mësohet se, Selena dëshironte të largohej nga spitali, dhe pasi doktorët nuk e lejuan, përjetoji një tjetër krizë. Tani thuhet se, këngëtarja ndodhet në një spital psikiatrik dhe po merr trajtimin e duhur./K.C/dritare.net

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.