I mori të motrës të dashurin, Kylie Jenner në dilemë për shoqen e ngushtë

Ajo është në mes të një dileme, pasi u zbulua se shoqja e ngushtë e saj Jordyn Woods u kap duke bërë seks me Tristan Thompson javën e kaluar. Por tani të brendshmit kanë pohuar se Kylie Jenner, fillimisht nuk donte t’i besonte akuzat, madje mbështeste shoqen e ngushtë.

“Kylie mbrojti Jordyn në fillim.”,- tha një burim për US Weekly.

Ylli i reality show-t thuhet se është në dilemë për vazhdimin e shoqërisë. Megjithëse Kylie  e mbështeti Jordynin në fillim, duket se gjërat kanë ndryshuar.

LEXO DHE :  Në një intervistë me ndjekësit Arbana Osmani i tha të gjitha për jetën e saj, librin, Eduardin dhe Xhemin!

Burimet zbuluan se Kardashianët nuk janë aq të sigurt se do të ketë një shans pajtimi mes dy palëve, edhe pse fillimisht besonin se Kylie do ta falte atë, informon dritare.net

Jordyn është në qendër të skandalit të tradhtisë, që nxiti ndarjen e Khloe Kardashian nga Tristan./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.