I mbani mend Marinën dhe Rikardon? Si duken sot aktorët e famshëm!

“Marina” është telenovela që ka mbërthyer pas ekranit mijëra shqiptarë. Është telenovela që shumë ende nuk e kanë harruar.

Telenovela “Marina” ka mbajtur pas ekranit një publik të madh dhe personazhet e saj mbahen mend nga të gjithë.

Eh, kush mund ta harrojë historinë e dashurisë së Marinës dhe Rikardos, çifti i cili jo vetëm që përloti, por edhe mahniti pjesën më të madhe të botës.

Kanë kaluar më shumë se 12 vjet qëkur “Marina”, u transmetua në TvKlan, por ende nuk është harruar. Vitet kalojnë dhe besojmë se jeni kuriozë se, si dhe sa kanë ndryshuar dy aktorët tanë të preferuar, Sandra Echeverria (Marina) dhe Manolo Cardona (Rikardo).

LEXO DHE :  Emina Çunmulaj feston përvjetorin e martesës, poston fotot e veçanta!

Dritare.net ka sjellë për ju disa foto që tregojnë se, si kanë ndryshuar dy aktorët tanë të preferuar. Zbulojini në fotogalerinë më poshtë./K.C/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.