I ikën gruaja nga shtëpia, burri kërkon ndihmën e policisë

Një i ri  ka denoncuar në polici zhdukjen e gruas së tij. Sipas denoncimit 20- vjeçarja është larguar nga shtëpia para disa ditësh dhe nuk është kthyer më.

 

I riu, 21-vjeçari nga Tirana me iniciale L.B. ka deklaruar në polici se bashkëshortja e tij 20-se  nuk ka asnjë informacion  për vendndodhjen e gruas.

LEXO DHE :  30 ndërtesat më unike dhe të çuditshme, në botë

“Ka dy muaj që është larguar, nuk e di ku është. Ju lutem më ndihmoni”, mësohet të ketë thënë i riu. V.D/Dritare.net/

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.