I gjithë shteti po e kërkon, 24-vjeçari që vrau 8 persona shfaqet live në facebook

Ai është personi më i kërkuar për momentin në Shqipëri, pasi ka vrarë 8 persona dhe nga pasditja e së premtes është në arrati.

Por, pavarësisht se ka bërë një masakër që nuk është parë prej vitesh në vendin tonë, Ritvan Zykaj 24-vjeç , nuk e pengon asgjë që të hyjë përsëri në facebook, madje edhe të komentojë.

LEXO DHE :  Spaho: Maskarenjtë e policisë po vëzhgojnë me kamera godinën e PD

Qindra komente në foton e tij, dënojnë aktin barbar, ndërsa ai ka një përgjigje të shkurtër për të gjithë “Ç’më keni çarë kr” shkruan ai në një koment./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.