I bën komentin e shëmtuar, ja përgjigjja fantastike e Bleona Qerretit!

Bleona Qerretin, këngëtarja me famë botërore ka publikuar një video të shkurtër në intagramin e saj duke shkruar se jeta e saj është fiks kështu si në këto pamje. Një makinë Lamborgini, e shpejtë dhe super luksoze e cila nuk ndalon kur ka një pengesë përpara, për shkak të superfuqive të saj.

 

 

View this post on Instagram

 

Story of my life explained in 15 seconds! #storyofmylife #bleona

A post shared by Bleona (@bleona) on

Fiks si Bleona, energjike, ndryshe dhe e pamposhtur nga asnjë vështirësi që has sepse gjithmonë ka një as nën mëngë.

LEXO DHE :   Helmimi i çiftit në Librazhd/ Burri kthehet në shtëpi dhe rrëfen mes lotësh të vërtetën 

Por një nga ndjekësit e saj i ka bërë një koment aspak të hijshëm. Sapo e ka parë, jo vetëm që nuk e ka anashkaluar por e ka publikuar përgjigjen e saj edhe në story.

Pasi emri i tij u bë publik dhe të gjithë ndjekësit e saj e panë komentin e shëmtuar, djali në fjalë i ka kërkuar falje Bleonës, duke i shkruar se është nxituar, ndaj i ka kërkuar asaj t’i fshijë postimet./L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.