Hoxhë Bujar Spahiu: Besimi i bashkon, nuk i ndan njerëzit

Kryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar Hirësia e tij e Naltë, Haxhi Bujar Spahiu tha në ”Dritare me Rudinën” se, besimi fetar i bashkon njerëzit dhe nuk i ndan. Sipas tij, besimi në Zot e bën njeriun më të mirë.

LEXO DHE :  U dekretua nga Presidenti, Marsida Xhaferllari paraqitet në Gjykatën Kushtetuese

“Besimi gjithmonë i bashkon njerëzit, kurrë nuk i ndan. E bën njeriun më të mirë.”,– tha Spahiu./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.