Hila i bën pyetjen 1 mln dollarëshe Murrizit dhe për përgjigjen i jep dorën!

Drejtuesi i emisionit Dritan Hila i ka bërë një pyetje të drejtpërdrejt deputetit të Partisë Demokratik Myslim Murrizi në lidhje me marrëveshjen Rama-Basha.

Biseda: 

Hila: Një pyetje 1 mln dollarëshe. Marrëveshja që morët 6 ministra që nuk kontrollonin asgjë. Ia vlente apo nuk ia vlente?

LEXO DHE :  Për të shmangur fryrjet e trupit, duhet të hani këto ushqime!

MurriziPër mua duhet të ishte pranuar marrëveshja përpara një muaji. Paketa McAllister numër 1. 

HilaMa jep dorën!/Oranews

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.