Hidhet nga kati i 4 i pallatit, humb jetën 39-vjeçarja në Tiranë

Një 39-vjeçare ka humbur jetën pasi është hedhur nga kati i katërt i pallatit. Mësohet se, si pasojë e dëmtimeve të marra, shtetasja M.H ka ndërruar jetë.

“Rreth orës 13:27 në rrugën “Haki Stërmilli” dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit shtetasja M. H., 39 vjeçe e cila si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë. Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarja.“,- njofton policia/K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Bumçi tregon çfarë biseduan demokratët me delegacionin anglez

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.