Helmohet gruaja e djalit të Trump. Shkon në spital pasi hapi zarfin me pluhur të bardhë

Gruaja e djalit të Presidentit të SHBA-së Donal Trump,  Donald Trump Jr., Vanessa Trump ka mbërritur në spital menjëherë pasi ka hapur një zarf që kishte ardhur në emrin e bashkëshortit.

Autoritetet atje kanë lajmëruar se zarfi përmbante një pluhur të bardhë, dhe Vanessa nuk u dje mirë pasi hapi letrën dhe telefonoi policinë. Autoritetet thanë se ajo po kollitej dhe  po i përziej.

LEXO DHE :  Ola Bruko nuk do të jetë më moderatore e “Shqiptarët për shqiptarët”

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur menjëherë forcat e substancave të rrezikshme, ku kanë konstatuar fillimisht se substance nuk ishte e rrezikshme./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.