Hazard: Ja lojtari më i mirë i të gjithë kohërave!

Ylli i Chelseat, Eden Hazard ka deklaruar se  Lionel Messi është futbollisti më të mirë të të gjitha kohëve, duke insistuar se të tjerët nuk i afrohen nivelit të argjentinasit.

Hazard ka thënë se Messi është i vetmi futbollist me të drejtë legjitime për titulli G.O.A.T.s (Më i Miri i të Gjitha Kohëve)

LEXO DHE :  Arba Kokalari zgjidhet zëvendëspresidente e PE

“Dy G.O.A.T.s (Më i Miri i të Gjitha Kohëve) thoni ju? Nuk ka shanse. Ekziston vetëm një G.O.A.T: Është ai: Lionel Messi!”, ka thënë Hazard./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.