Haradinaj heq këpucët për Shën Valentin dhe uron gruan

Ka nisur herët Shën Valentini në shtëpinë e kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj.

Anita, bashkëshortja e tij ka nxjerrë në Instagram fotot e shtëpise së tyre, ku duken të dy me verë të bardhë në duar,  dhe të qeshur. Si për festë dashurie. Madje kryeministri dhe ka zbathur këmbët, i vetmi detaj, që na kujton që çifti është shqiptar./dritare.net

LEXO DHE :  Ambasada amerikane: Ja si reforma në drejtësi do të sigurojë çdokënd të jetë i barabartë para ligjit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.