Hapet shkolla e kyçur me zinxhirë nga Bashkia e Shkodrës

Porta e shkollës 9-vjeçare “Edith Durham”, e mbyllur me zinxhirë është hapur dhe brenda saj janë futur materialet zgjedhore, pasi kjo godinë është përcaktuar nga KQZ si Qendër Votimi.

Pavarësisht urdhrit nga kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademit, punonjës të komisionit zgjedhor kanë prerë zinxhirët me gërshërë pasi rojet nuk kanë pranuar të hapin protat./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Negociatat për Shqipërinë/ Presidenti i Francës sfidon BE-në. Çfarë deklaroi prapa dyerve të mbyllura në Londër

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.