Hall apo qejf të jesh gruaja e kryeministri, Linda Rama sapo i dha zgjidhje dilemës!

E ftuara e dytë e mbrëmjes së sotme në finalen e “Në kurthin e Piter Pan” ishte Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Rama.

Pas një mungese prej 4 vitesh në një studio televizive, Linda është përballur me pyetjet e drejtpërdrejta të “piter panëve” të vegjël.

E pyetur nga njëri prej fëmijëve, Eno Bibli, se nëse është hall apo qejf të jesh gruaja e kryeministrit, Rama përgjigjet: “Hall nuk është, e sigurt kjo!”

LEXO DHE :  “Rama ik”, Basha: Ky është mesazhi i sovranit, qëllimi ynë është Europa

“Nuk është hall sepse e zgjedh populli për ta drejtuar. Ama, është vlerësim të jesh bashkëshortja e kryeministrit. Por është edhe peshë e madhe që duhet tam bash çdo ditë e çdo natë. Por kur sheh gjëra të mira që bëhen në këtë vend, ia vlen të jesh!”, – ka përfunduar Linda./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.