Hailey Baldwin fotografohet me unazë martese në gisht

Kohët e fundit po përflitet për një martesë mes Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, ku mendohet se ata janë martuar në Nju Jork javën e shkuar. Të gjithë këto dyshime lindën, sepse kështu u shpreh xhaxhai i Hailey-t, Alec Baldwin.

Shocking news: Hollywood actor Alec Baldwin dropped the bombshell that Justin Bieber and Hailey Baldwin were married in New York City last week

Hailey dhe Justin ndodhen në Londër për momentin, dhe nëse janë martuar, nuk është çudi që të  jenë duke kaluar muajin e mjaltit.

Awkward: Hollywood actor Alec Baldwin dropped the bombshell that Justin Bieber and Hailey Baldwin were married in New York City last week

Por, ajo që na bën ne të besojmë se realisht ata dy janë martuar, është unaza që ajo po mban në dorë, me gur diamanti.

LEXO DHE :  KQZ: Dekreti i Metës inekzistent, shmangni dhunën!

Is it a honeymoon or just a holiday? Hailey Baldwin flashed her HUGE diamond ring as she snuggled up to Justin Bieber on London Eye amid wedding rumours before singer busked outside Buckingham Palace

Zakonisht, djemtë, kur bëjnë propozime për martesë blejnë për të dashurat e tyre unaza me diamant. Të jenë martuar në fshehtësi, vallë? Kjo mbetet të konfirmohet nga çifti, të cilët deri tani nuk kanë thënë asgjë./E.B-dritare.net

Related image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.