Hailey Baldwin duket totalisht ndryshe, tani që u bë brune!

Nuk dihet nëse i ka bërë vetëm për setin fotografik, apo për t’i mbajtur më gjatë, por Hailey Baldwin është bërë brune.

Modelja dhe bashkëshortja e Justin Bieber, përmes një postimi në Instagram, ka nxjerrë një foto ku pozon për resvistën Interview. Ajo shfaqet me flokë të shkurtra, të larguar dhe plotësisht të zeza.

LEXO DHE :  Kush është Olsian Çela, Prokurori i ri i Përgjithshëm!

Fakti që ajo nuk njihet fare, është i vërtetë, pasi gjithë jetën është identifkuar me flokët bjonde, dhe një ndryshim i tillë, nuk kalon lehtë pa u komentuar./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.