Foto/ Gurët e ҫmuar sipas muajit të lindjes

Për çdo muaj të vitit ka një gur të çmuar, që e simbolizon atë.

Më poshtë dritare.net sjell të gjithë gurët e çmuar që i përkasin muajve, dhe ju mund të bëni dhurata të ndryshme me këto gurë për personat që e kanë ditëlindjen në një muaj të caktuar./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Basha mbledhje me Grupin e PD, Kryesinë dhe aleatët: Keqmenaxhimi i situatës pas tërmetit, dështimi më i madh i Ramës!

Vëmendje: Nëse këtë artikull e keni hapur nga facebook, për të parë fotogalerinë ju lutem klikoni në www.dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.