Vret gruan me armën e shërbimit, arrestohet gardisti

Punonjësi i Gardës së Republikës ka vrarë bashkëshorten e tij me armën e shërbimit, në Allias të Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën e tyre, ku Alket Arapi është arrestuar nga policia në rrethana flagrante, për vrasjen e gruas së tij 36 vjeç.

LEXO DHE :  I riu u qëllua me plumb në kokë, zbardhen detaje të reja nga ngjarja

Ende nuk dihen motivet që e kanë çuar punonjësin e gardës të ndërmarrë këtë veprim, ndërkohë policia ka nisur hetimet./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.