Gruaja e Dudushit, gati për Pasditen në Top Channel

Partnerja e Alban Dudushit do të jetë prezantuesja e Pasdite në Top Channel.  Bieta Sulo ka publikuar një video në Instagram me djalin e saj në krahë, dhe shkruan “Duke i ndenjur punës mbi kokë, për projektin e ri të mamës”, çfarë nënkupton se studioja e Pasdite në Top Channel është pothuajse gati të hap sezonin e ri, nën moderimin e Bietës.

LEXO DHE :  Nëse partneri ju kërkon të bëni këto 10 gjëra, duhet ta lini!

 

Duke i ndenjur punës mbi kokë, për projektin e ri të mamës ?

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Dritare.net ka qenë e para që e ka treguar se Bieta Sulo do të jetë prezantuese e Pasdites, lexo shkrimin e plotë këtu.

Ne, dritare.net,  i urojmë suksese Bietës në punën e saj./E.B-dritare.net

Related image

Related image

Related image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.