Grida Duma: Rama komunikon me kode mafioze, të ikë menjëherë

Ish-deputetja demokrate Grida Duma e ftuar në “Ora Neës” ka komentuar përgjimet e fundit të “bild”

Duma ka thënë se Rama duhet të dorëhiqet menjëherë, pasi sipas saj ai komunikon me kode mafioze.

“Edi Rama duhet të japë dorëheqjen menjëherë. Po të dekriptojmë gjuhën e tij, që “a e ke kapur objektivin”, ky është kodimi mafioz që realizo atë që të është dhënë detyra. Kështu shfaqet Rama në këto përgjime, ai bën sikur nuk di gjë, shfaqet me fjalë të rrumbullakosura, “e mirë”, “a di gjë”, “a e kape objektivin”, por edhe sikur të mos dijë gjë, kjo nuk e shfajëson”, tha Duma./I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Çmime marramendëse/ Vipat që mbajnë  në duar unazat më të shtrenjta!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.