Greta Koçi vihet në siklet, ja pyetja e vështirë që i bën fansi!

Këngëtarja Greta Koçi, përmes Instastoryt,  ka përdorur opsionin “Ask and Answer”, për t’u përgjigjur të gjithë pyetjeve që mund të kishin fansat për të.

Në mesin e shumë pyetjeve të mbërritura në Instagramin e këngëtares, një e ka vënë në siklet këngëtaren, pyetje e cila nuk mund të marrë përgjigje.

Një fans e ka pyetur që nëse do të ishte e detyruar të zgjidhte një nga anëtarët e familjes, kush do të ishte.

LEXO DHE :  Dorëhiqet kreu i AKEP, Ilir Zela

Greta tha se se u vu në siklet nga pyetja dhe se ajo nuk mund të zgjedhë një anëtar dhe as t’i ndajë

“Uaaa sa në siklet më fute. Po pse kush është ai që mund të zgjedhë 1 edhe t’i ndajë? Prindërit, motra ose vëllai janë gjëja më e shtrenjtë. Nuk ndahen”, është përgjigjur ajo./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.