Grece Ghanem, 54-vjeçarja që frymëzon me stilin e saj

Instagrami është një vend fantastik për të njohur njerëz të cilët tregojnë stilin e tyre në postime të përditshme. Këtë herë, ne të dritare.net nuk do ju ndihmojmë me ide stili për vajza të reja, por për gra që janë 40 vjeç e lartë.

Një nga llogaritë në Instagram që nuk duhet ta lini pa ndjekur, qofshi vajza të reja apo gra, është Grece Ghanem.

LEXO DHE :  Ja 3 qarqet më të mëdha, ku numri i vdekjeve është më i lartë se lindjet!

Veshjet e saj janë një frymëzimi vërtet! Shikoni në galerinë më poshtë disa nga veshjet e saj më me stil, dhe jemi të sigurt që gratë do e kenë referencë mode./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.