Granit Xhaka së shpejti baba, poston foton e ëmbël

Futbollisti shqiptar i cili luan për kombëtaren zvicerane, Granit Xhaka, shumë shpejt pritet të bëhet baba. Lajmin e ka dhënë vetë Xhaka, i cili përmes një postimi u ka nxjerrë barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij, shkruan “Mami dhe babi po të presin!”.

LEXO DHE :  Foto/ Deputetja socialiste blen librin e Grida Dumës, me dedikim nga autorja

Granit Xhaka dhe Leonita janë fejuar në 2016 dhe në korrik të 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.