Goli, Putin shtrëngon dorën në stadium me princin e Arabisë Sudite

Momenti i golit ka bërë bashkë presidentin rus Vladimir Putin dhe princin e Arabisë Sudite , Muhamend Bin Salam. Në momentin e golit të shënuar nga skuadra ruse, ata i kanë shtrënguar dorën njëri-tjetrit duke lënë mënjanë rivalitetin në sport. Të dy janë duke ndjekur në stadium me vëmendje ndeshjen e parë të këtij Kampionati Botëror mes Rusisë dhe Arabisë Saudite/V.D/.Dritare.net/

LEXO DHE :  Burrel, përplasje mes policisë dhe qytetarëve në KZAZ 16

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.