Golden Globe 2019/ Ja veshjet më të bukura, që shkëlqyen mbrëmjen!

Tapeti i kuq i “Golden Globe 2019”, mirëpriti yjet botërorë mbrëmjen e djeshme. Dritare.net do ju tregojë disa nga veshjet të të bukura, të cilat shkëlqyen mbrëmjen e çmimeve gold.

Ndryshe nga viti tjetër, ku pothuajse të gjithë ishin veshur në një ngjyrë, këtë vit aktorët kanë zgjedhur ngjyra dhe modele të ndryshme veshjesh. Për t’i parë, shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Situata në vend/ Meta thirrje politikës: Nuk është momenti për provokime, dialogoni!

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.