Gjysmëfinalja Kroaci- Angli barazim, shkon në shtesat

Gjysmëfinalja e dytë e këtij botërori Kroaci – Angli, ka shkuar në vazhdime nga 15 minuta

90 minutat e këtij takimi kanë përfunduar me rezultat 1-1, shkruan Dritare.net

Të parët në këtë takim në epërsi kaluan anglezët kur Tipper, shënoi një gol fantastik nga gjuajtja e lirë në minutën e 5, ndërkohë kroatët barazuan në pjesën e dytë me anë të anëtarit të Interit, Ivan Perisic.

LEXO DHE :  “Si ndërhyri Roland Trebicka për fustanin” Rrëfimi i Eva Alikajt: I zgjidhja rrobat vetë

30 minutat e vazhdimeve tani do e zgjedhin fituesin e kësaj gjysmëfinale./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.