Gjykata vendos; Gjergji Goro kryebashkiak i Himarës

 

Gjykata e Vlorës ka vendosur këtë të enjte që Gjergji Goro, kandidat i PS që fitoi zgjedhjet e 30 qershorit në Himarë do të jetë kryebashkiak i ligjshëm i kësaj Bashkie.

Seanca për konfirmimin e Goro eshte drejtuar nga vetë Kryetari i Gjykatës në Vlorë, Gjyqtari Skënder Haluci.

LEXO DHE :  Memet më të bukura të javës!

Kujtojmë se ne Bashine e Himares, Goro nuk kishte kandidat, duke shkuar i vetëm në zgjedhje./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.