Gjykata lë në burg ish-efektivin e policisë, që plagosi kushëririn

Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg”, për ish-efektivin Flamur Karaj, i cili plagosi disa ditë më parë kushëririn e tij, në Pezë.

Flamur Karaj ka qenë duke punuar në shtëpinë e tij, kur kushëriri Enver Karaj, është paraqitur. Fillimisht ka pasur një debat verbal mes tyre, më pas Enveri ka filluar ta godasë.

Në atë moment, Flamuri ka nxjerrë armën e shërbimit, dhe e ka qëlluar duke e plagosur. Ish-efektivi i FNSH-së është pezulluar nga detyra./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Air Canada heq termat zonja dhe zotërinj, do të përdorë terma neutralë gjinorë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.